Sběrný dvůr se přesouvá

Od 1.1.2014 bude sběrný dvůr plně fungovat na nové adrese a to v areálu dílen Karlov 77 ( areál vzdálený od města cca 400 m směrem na Přibyslavice ).

Vážení spoluobčané

Nadešel čas, kdy fakticky dochází k avizovanému přesunu sběrného dvora ve Velké Bíteši. Termín plánovaného přesunu byl oproti předešlým úvahám posunut až na konec tohoto roku a to především z důvodu výstavby nové mostové váhy , která byla dokončena v polovině měsíce listopadu. Právě tato a další změny, jako je větší manipulační a skladovací prostor a více kontejnerů k odkládání odpadů, určitě přispějí k rychlejšímu a pohodlnějšímu odbavení v nových prostorách sběrného dvora v areálu dílen Karlov 77. Možnost odložit odpady do stávajícího sběrného dvora budou mít všichni občané do konce roku 2013.

Od 1.1.2014 bude sběrný dvůr plně fungovat na nové adrese a to v areálu dílen Karlov 77 ( areál vzdálený od města cca 400 m směrem na Přibyslavice ).

Od tohoto data tj. od 1.1.2014 bude sběrný dvůr na ul. Kozí uzavřen a odpady zde nebude možné nadále ukládat. Kontejnery na plast ,papír a sklo, které se nacházejí v oplocené části stávajícího sběrného dvora, budou přemístěny před vstupní bránu a nově i na parkoviště pod Masarykovým náměstím ( pod restaurací U Raušů). Další sběrné místo na odkládání papíru,plastu nebo skla se nachází za budovou TS na Masarykově nám.

Provozní doba sběrného dvora zůstává v původním rozsahu . Veškeré tyto a další informace můžete vyhledat i na stránkách www.tsvb.cz

S přáním všeho nejlepšího do nového roku 2014.

Ing. Gaizura Pavel

Hlášení závad

Nahlásit závadu

Anketa

Navštívili jste již někdy solnou jeskyni?